Aktuality


1    2   3   4      Starší    Nejstarší


   1    2   3   4   
Starší    Nejstarší

Jaká bude budoucnost jaderných zařízení v ČR?

Srdečně Vás zveme na odbornou přednášku Ing. Petra Závodského ředitele útvaru pro výstavbu jaderných elektráren skupiny ČZ.

Jaká je budoucnost jaderných elektráren a mnoho více Vám zodpoví v úterý 11. 12. 2018 od 12.30 hod na Nové Aule VŠB - TUO.

 

Pozvánka

Srdečně Vás zveme na přednášky zahraničních kolegů z Technical University of Maribor, které se uskuteční v úterý 20.11.2018 od 12,30h na Nové Aule.

 

Dana Drábová opět na půdě VŠB

Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová se opět vrací na pódium Nové auly, tentokrát s přednáškou "SVĚT (a) ENERGIE".

Přednáška se uskuteční ve středu 18.4.2018 od 10:30 v Nové aule (přednáškový sál NA1).

Katedra energetiky byla úspěšná při žádosti o projekt OP VVV

V rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV), aktivity A 5 - Posílení internacionalizace získala Katedra energetiky projekt "Vybraná témata z oblasti bezpečnostního inženýrství a využívání jaderných elektráren v kontextu energetické politiky Evropské Unie".

 

Soutěž studentských prací - Institut energetické ekonomie

Institut energetické ekonomie vyhlašuje soutěž studentských prací psaných na energetická témata. Soutěžit je možné ve dvou kategoriích - absolventské (bakalářské a diplomové práce) a neabsolventské (seminárky a jiné práce) s přijetím k obhajobě v roce 2017. Soutěžící mají možnost předvést se před porotou složenou ze zástupců společnosti ČEZ, Amper Market, MOL, PXE a EY a vyhrát 10 tis. Kč v každé kategorii.

Uzavírka přihlášek je 13. 11. 2017. Více informací naleznete zde: http://www.institutee.cz/eec0

TOP - Trainee Orgrez Program

TOP je talentový program společnosti Orgrez a.s. určený pro absloventy vysokých škola se zaměřením na energetiku. Více informací naleznete v přiloženém letáčku.
1    2   3   4      Starší    Nejstarší


   1    2   3   4   
Starší    Nejstarší

Archiv pořádaných akcí

Archiv pořádaných akcí

Katedra energetiky
Fakulta strojní, Vysoká škola báňská - TUO
17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava - Poruba
katedraenergetiky@vsb.cz